KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719496
nr 1471 9496
H Högberg, Signerad, stilleben med fisk. Olja på duk, 43x53, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:20:16
150 kr
200 kr